200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Menü

HAKKIMIZDA

MB KAYTAN GIDA SAN.TİC.A.Ş

2005 yılında kurulan firmamız bu gün denenmemiş olan konseptler ile sizlere yöresel kahvaltılık ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Bir aile firması olarak kurulan Kaytanlar Peynircilik,  süre gelen tecrübesi ile bir marka haline gelmiş, bilgili ve uzman kadrosu sayesinde dijital ortamda ve geleneksel Pazar üzerinden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Lezzet severlerin damak zevkine uygun tatları imal eden firmamız sektörde emin adımlar ile ilerlemekte ve başarı grafiğinde de olumlu bir değişim sergilemektedir. Kahvaltılık ürünlerimiz T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartları dâhilinde ve yine ilgili bakanlık denetimlerinden geçerek sizlerin beğenisine ve sofralarına sunulmaktadır.

Farklı gramajlar ile özel olarak vakumlanan yöresel ve ithal peynir ile siyah ve yeşil zeytin çeşitlerimiz kendi öz kaynaklarımızdan üretilmektedir. Kurulduğumuz günden bu güne değerlerimizden ödün vermeden yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz. Kalite, hijyen, uygun fiyat ve ticari ahlak değerlerini ön planda tutarak standartlara uygun şekilde faaliyette bulunuyoruz. Pazarın değişen istek ve taleplerine kısa süre içinde adapte olan firmamız bu anlayışla pazarda güçlü bir yere sahip olmuştur.

Kaytanlar Peynircilik Ailesi olarak tüketicilerin üst seviyede olan damak zevklerine hitap etmek için çalışıyoruz. İlkelerinden hiçbir surette taviz vermeyen firmamız sektörde tanınmış ve işinde saygıyı düstur edinmiştir. Profesyonel ekibi ile çalışan firmamız araştırma ve geliştirme ile yatırım stratejileri noktasında ürün paketlemesi sağlamaktadır. Sektörde peynir ve zeytin çeşitleri ile var olan firmamız müşteri ve iş ortaklarına kaliteli ve hijyenik bir şekilde sunum yapmaktadır. Bilimin ışığı ve tecrübemiz ile sütü işliyor ve peynir haline getiriyoruz. Kalite standartlarını göz önünde bulunduran firmamız soğuk zincir dağıtım ağı ile birlikte ürünlerini ülkemizin her noktasına ulaştırmaktadır. Personel ve imalathanelerimizde hijyeni prensip haline getirmiş bir firma olarak müşteri ve iş ortaklarımıza standartların üstünde hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

     

 

Ödeme

Whatsapp