200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Menü
Doğal Katkısız Sağlıklı Peynir Çeşitlerini Kapınıza Getiriyoruz

Doğal Katkısız Sağlıklı Peynir Çeşitlerini Kapınıza Getiriyoruz

Doğal, Katkısız, Sağlıklı Peynir Çeşitleri

Peynir inek sütü keçi sütü koyun sütü ya da manda sütünden elde edilen sofraların ve kahvaltılarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Dünya üzerinde birçok peynir çeşidi bulunmakla beraber Türkiye’de yöresel peynir çeşitleri 193 adet olarak bilinmektedir. Her biri kullanılan süt üretilme teknikleri ve oluşum süreci olarak birbirinden farklılık göstermekte olduğu için farklı aroma ve farklı tatlara da sahiptirler

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile yöresel lezzetleri en uygun fiyatlara sofralarınıza ulaştırmaktadır. Sadece yöresel peynir çeşitleri ile yetinmeyip aynı zamanda ithal peynir çeşitleri temini de yaparak sofralarınıza farklı peynir lezzetlerini getiriyoruz. Kaliteli ve katkısız yöresel peynir çeşitlerini sizler de sitemiz üzerinden sipariş vererek deneyebilirsiniz.

Ankara İstanbul Bölgesine Ücretsiz Kargo Yöresel Ürünler

Kahvaltıların baş tacı beyaz peynir fiyatları ile sizleri cezbedecek. Sadece beyaz peynir değil kaşar peyniri ezine peynir Çerkez peyniri tulum peyniri gibi birçok çeşit peynir bulabilirsiniz. Internet sitemiz üzerinden peynir çeşitlerini özellikleri ne detaylı olarak öğrenebilir, dilediğiniz peynir çeşidine sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Birbirinden farklı yöresel lezzetler kargo ile kapınıza gelmektedir.

Birbirinden lezzetli peynirlerimize Ankara ve İstanbul bölgesinde bulunanlar ücretsiz kargo ile ulaşabilirler. Bütün peynir çeşitlerini ve yanına ilave olarak doğal natural zeytin çeşitlerimizde artı bir ücret ödemeden en geç 3 gün içerisinde kargo ile sahip olabilirsiniz. Sizlerde merak ettiğiniz ve denemek için heyecanla beklediğiniz yöresel peynir çeşitlerine ulaşabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İstanbul Yöresel Ürünler Sipariş

Firmamız süt ürünleri konusunda uzun yıllardır üretim ve tedarik hizmeti sunmaktadır. Ankara Yenimahalle’de bulunmakta olan firmamız Ankara’ya ve İstanbul’a ücretsiz kargo hizmeti ile yerel peynir lezzetlerini ve ithal peynir lezzetlerini artı bir ücret olmadan piyasanın çok daha altında fiyatlarla ulaştırmaktadır.

Doğallığın ve bağışıklığın ne kadar önemli olduğunu anladığımız bu günlerde sizler de internet sitemize üye olarak dilediğiniz doğal ürünleri sepetinize ekleyebilir size özel indirimlerle siparişinizi tamamlayarak en geç 3 gün içerisinde Türkiye’nin her noktasından ürünlerimize ulaşabilirsiniz. 10 adet kaşar peynir çeşidi 9 adet beyaz peynir çeşidi 8 adet ithal peynir çeşidi yanında farklı yöresel peynir çeşitlerine en uygun fiyatlara ulaşmak için sizlerde sitemize üye olarak ürünlerinizi sipariş edebilirsiniz.

Ödeme

Whatsapp