200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Menü
İthal Lezzetlerimiz

İthal Lezzetlerimiz

Dünyanın Dört Bir Yanından Lezzetler

Dünyanın birçok ülkesinde, peynir severlerin damaklarına hitap eden pek çok farklı türde ve tatta peynirler bulunmaktadır. İthal peynirlerin tedarik edildiği bölgelere göre, her peynirin farklı yapım süreçleri, farklı tatları ve farklı tarihçeleri bulunmaktadır. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olan peynir çeşitleri, ayrıca diğer öğünlerdeki yemeklerimizi de süslemektedir. Makarna, salata veya pizza gibi ürünlerin içinde de tercih edilen ithal peynirler, farklı kesilme teknikleriyle bu yemeklerin içerisinde kullanılmaktadır. En çok tercih edilen kesilme şekli ise ince dilimler halinde ya da rende edilmiş şekliyle tüketilenleridir. Farklı kültürlere ait yemeklerin içerisindeki kullanım tercihleriyle, ithal peynirler meşhur oldukları ülkelerin sınırlarını aşarak tüm dünyada popüler hale gelmişlerdir.  

Farklı Kültürler Farklı Tatlar

Günümüzde İtalya, Fransa, Danimarka, İsviçre, Hollanda ve Kıbrıs bölgelerinden ithal edilen peynirler tüm dünyada büyük bir zevkle tüketilmektedir. Bu bölgelerin en meşhur peynirlerinde ise en başta Hellim, Cheddar, Rokfor, Parmesan, Gouda ve Edam gelmektedir. Tatlarıyla adeta dünyanın vazgeçilmezleri arasına giren farklı tarzdaki peynirler, artık tüm dünyaya mal olmuş ürünlerdir. İthal peynirler, direk olarak tüketilebileceği gibi farklı tat ve lezzetlerle de birleştirilerek tüketilebilir. Farklı otlar ve farklı toz biberlerle, bu peynir çeşitleri birleştirilerek damaklarda unutulmayacak bir lezzet yakalamak mümkündür. İthalat prosedürlerine ve dünya çapında gerekli olan tüm hijyen ve sağlık belgelerine sahip ithal peyniri tüketmenin doğru adresi; Kaytanlar Peynircilik.

Orijinalliğin Doğru Adresi

Yemeklerde orijinal bir lezzet yakalamak için sizde ithal peynirlerin o muhteşem tatlarına bakmalısınız. Tatlı, pizza ve makarnalarda tercih edilen İtalyan peynirlerinden, size şarabınızda eşlik edecek olan Fransız peynirlerine kadar birçok lezzeti, hassas paketleme ve hızlı kargo seçenekleriyle bizimle tadabilirsiniz. Her keseye uygun ithal peynir çeşitleriyle sofralarınızın vazgeçilmezi olmaya aday markamız, gurme lezzetleri tatmak için en doğru adrestir. Peynir yapımında kullanılan sütün ise faydalarının başında, insan vücuduna verdiği kalsiyum, protein ve B2 vitamini desteği gelmektedir. Yapısındaki bu bileşenler sayesinde peynir, insan sağlığı açısından çok faydalı bir üründür ve her yaş grubu tarafından tüketilmesi tavsiye edilmektedir.   

etiketler
Ödeme

Whatsapp