200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Menü
Türkiye Peynir Yönünden Çok Zengin Bir Ülke Midir?

Türkiye Peynir Yönünden Çok Zengin Bir Ülke Midir?

Türkiye Peynir Yönünden Çok Zengin Bir Ülke Mi?

Türkiye yöresel peynir çeşitleri bakımından oldukça zengin bir ülkedir. Hatta sadece Türkiye'ye ait Türkiye'nin belli bölgelerinde üretilmekte olan peynirlere sahiptir. Bu nedenle Türkiye peynir konusunda Öncü konumundadır.

Peynirlerinde hem çeşitlilik hem kalite hem de lezzeti barındıran kaytanlar firmamız Türkiye’deki tüm peynir çeşitlerini bünyesinde bulundurarak Türkiye’nin her noktasına bu lezzetleri ulaştırmaktadır.

Hemen hemen her yöreye ait peynir çeşitleri bulunmaktadır. 9'u tescilli olmak üzere yüz 200’ün üzerinde peynir çeşidi ile dünyada en çok peynir çeşidine sahip olan ülke konumundaki Türkiye peynir kalitesi ile de adından söz ettirmektedir. Kahvaltıların baş tacı olduğu gibi peynirler birçok yemekte salata da böreklerde farklı formlarda sofralarımıza sunulmaktadır.

Peynir Çeşitleri İle Türkiye Önde Gelen Dünya Devlerinden

Yöresel lezzetler konusunda Lider olan Türkiye aynı liderliği peynir sektöründe de göstermektedir. Üretmiş olduğu peynirlerde yöresel tatları yöresel aromaları yapı ve şekilleri ile halen günümüzde de koruyarak tüm dünyaya ulaştırması olan ve birçoğu içinde patent başvurusunda bulunmuş olan ülkemiz peynir çeşitliliğinde 9 peynir çeşidine patent almıştır.

Türkiye dünyanın en çok peynir türüne sahip olan Fransa’dan sonra ikinci ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Fransa’da 360 çeşit peynirin 56’sı koruma altında bulunmaktadır. Günümüzde Türkiye’deki peynir çeşitleri tanıtılarak yeni tesciller patentler için çalışmalar sürmektedir.

Yöresel Peynir Ürünleri Sipariş Ver!

Firmamız kaytanlar yöresel ürünler olarak birçok peynir türünü bünyesinde bulundurmaktadır. Kaşar peyniri hellim peynir Ezine peyniri Rokfor peynir beyaz peynir lor peynir ve daha birçok peynir çeşidini tüketicilere internet üzerinden sunmaktadır. Türkiye’nin kendi yöresel peynirlerini Dünya’nın farklı bölgelerinden de yöresel peynirleri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bu yönüyle Türkiye’de beyaz peynir çeşitliliği olarak en geniş pazarlama yelpazesine sahip olan firmamız uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Sizlerde sunmuş olduğumuz peynir çeşitlerine internet sitemiz üzerinden ulaşabilir Ankara ve İstanbul’a ücretsiz Kargo avantajıyla Siparişlerinizi verebilirsiniz. Piyasaya göre beyaz peynir fiyatları kaşar peynir fiyatları otlu peynir fiyatları ve daha birçoğunun fiyatları oldukça makul sunularak sizlerinde yöresel lezzetlere en taze ve en doğal hali ile ulaşmanızı sağlamaktayız. Üstelik 200 TL üzerindeki vereceğiniz siparişlerde Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo ile yöresel lezzetler ulaştırılmaktadır. Dilerseniz ithal peynir çeşitleri sizler için tedarik edilerek kargo ile tarafınıza ulaştırılabilir.

Ödeme

Whatsapp